Інноваційна інфраструктура Наукового парку

Шановні колеги!

КПІ та Науковий парк працюють над створенням інноваційної інфраструктури, яка буде складатися з низки лабораторій прототипування та інноваційної майстерні. В результаті чого вчені, аспіранти та студенти КПІ зможуть проводити необхідні експерименти, спрямовані на доведення проекту до передкомерціалізаційної стадії і в лічені дні створювати прототипи своїх інноваційних продуктів, розвитком яких займеться Науковий парк, бізнес-інкубатор, низка венчурних та інвестиційних фондів, інші елементи інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge. Всі елементи вищеописаної інфраструктури будуть розміщені в 6-му корпусі.

Для того, щоб вищеописана інфраструктура максимально відповідала Вашим потребам, просимо Вас заповнити опитувальну анкету: розкажіть, чим займається ваша кафедра / команда останнім часом (рік-два), в яких областях є найбільший потенціал для створення інноваційного продукту (який залучить інвестиції), яке обладнання Вам необхідно і т.п.

Натисніть, щоб заповнити форму

Візит Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

2018.03.20 Візит Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

20 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Візит делегації представників м. Ханчжоу

14 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала велика делегація представників комітетів КПК м. Ханчжоу (Китайська Народна Республіка, провінція Чжецзян) та низки його муніципальних районів. Очолював делегацію керівник організаційного відділу комітету КПК Ханчжоу Чжан Чжункан. Представників міста Ханчжоу також супроводжував генеральний директор компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co., Ltd» Лі Люменг.

Візит делегації університету Ханьянг

1 вересня 2017 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація університету Ханьянг (Республіка Корея).

До її складу входили керівники університету Ханьянг, які відповідають за низку напрямів його роботи. Очолював делегацію Президент університету Янг Му Лі. Разом з освітянами до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея Лі Янг Гу, директор Корейського освітнього центру в Україні Ю Сенг Бім та інші.

Збір матеріалів