Інноваційна інфраструктура Наукового парку

Шановні колеги!

КПІ та Науковий парк працюють над створенням інноваційної інфраструктури, яка буде складатися з низки лабораторій прототипування та інноваційної майстерні. В результаті чого вчені, аспіранти та студенти КПІ зможуть проводити необхідні експерименти, спрямовані на доведення проекту до передкомерціалізаційної стадії і в лічені дні створювати прототипи своїх інноваційних продуктів, розвитком яких займеться Науковий парк, бізнес-інкубатор, низка венчурних та інвестиційних фондів, інші елементи інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge. Всі елементи вищеописаної інфраструктури будуть розміщені в 6-му корпусі.

Для того, щоб вищеописана інфраструктура максимально відповідала Вашим потребам, просимо Вас заповнити опитувальну анкету: розкажіть, чим займається ваша кафедра / команда останнім часом (рік-два), в яких областях є найбільший потенціал для створення інноваційного продукту (який залучить інвестиції), яке обладнання Вам необхідно і т.п.

Натисніть, щоб заповнити форму

VII Конкурсі стартапів «Sikorsky Challenge»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge» запрошують взяти участь у VII Конкурсі стартапів «Sikorsky Challenge» та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

Зустріч з топ-менеджерами компанії Huawei

24 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії Huawei Technologies Co., Ltd. (Китайська Народна Республіка) під керівництвом президента Європейського дослідницького університету Huawei Чжоу Хонг.

Візит Першого та Третього секретарів Посольства Китайської Народної Республіки в Україні

26 квітня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Перший та Третій секретарі Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Цзюй та Є Сяовей.

КПІ ім. Ігоря Сікорського і ПАТ АК «Богдан Моторс» співпрацюватимуть у розробці нового транспорту

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Публічне акціонерне товариство «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» і Науковий парк «Київська політехніка» спільно розвиватимуть нові технології та розроблятимуть новий транспорт. Угоду про це вони уклали 20 квітня.

Збір матеріалів