Компанія СКМ розпочала реалізацію другого сезону проекту FormulaS

SCM_logo-Ukr-170.jpg

FormulaS – це цикл майстер-класів якісно нового рівня від топ-менеджерів Групи СКМ для студентів партнерських університетів.
Найближчий майстер-клас відбудеться у НТУУ «КПІ» 3 листопада 2010 року на тему: «Підприємництво і кар’єра: а ти – підприємець?»

Доповідач:Катерина Лапшина, директор з розвитку медійного бізнесу Компанії СКМ

Місце проведення: НТУУ «КПІ», зала Вченої ради.

Реєстрація: 14:30, початок 15:00.
Умови участі: участь у майстер-класі безкоштовна.
Анонс:

У роздумах про те, який вибір зробити в розвитку кар’єри і в якому напрямку рухатися, часто встає питання – що вибрати: професійну кар’єру чи власний бізнес? Власний бізнес, як правило, асоціюється з додатковим ризиком, складнощами, а головне підприємницьким підходом і типом особистості. Так який же цей підхід і тип особистості? Чи відрізняються професійна кар’єра і підприємництво: що між ними спільного і в чому відмінності? Яка роль підприємництва у професійній кар’єрі, і чи можна знайти застосування підприємницькому таланту в корпорації? Як визначити свій тип особистості і як прийняти рішення, куди рухатися далі? На ці та інші питання, пов’язані з визначенням та роллю підприємництва, ми спробуємо спільно відповісти в ході інтерактивного майстер-класу.