До нас приєднався Центр ресурсоефективного та чистого виробництва

Шановні друзі!

Поспішаємо повідомити, що до числа організаційних партнерів конкурсу «Sikorsky Challenge 2014» приєднався Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧП) створений у 2013 році в рамках проекту Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) щодо ресурсоефективного і більш чистого виробництва. Проект фінансується Швейцарською Конфедерацією та Республікою Австрія. Швейцарська Конфедерація в Україні представлена ​​Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Метою створення Центру є підвищення ефективності використання ресурсів, конкурентоспроможності підприємств та зменшення негативного впливу промисловості України на навколишнє середовище.

Діяльність в рамках проекту спрямована на впровадження методики ЮНІДО з більш чистого виробництва для забезпечення національної промисловості необхідними інструментами сталого розвитку. Це дозволяє вітчизняним підприємствам забезпечити відповідність виробничих процесів вимогам національних і міжнародних стандартів якості та екології.