Майстер-класс на тему успішної презентації англійською мовою від тренера школи бізнес англійської мови "Yappi" - Анни Мичка

Шановні друзі!
Наприкінці вересня для фіналістів конкурсу відбудеться майстер-класс на тему успішної презентації англійською мовою від тренера школи бізнес англійської мови "Yappi" - Анни Мичка.

Трохи про тренера. Перший керівник та один з найдосвідченіших викладачів школи Яппі. Відома своєю нелюдською жагою до знань – свого часу навчалася в 2-х школах, потім одночасно в 2-х університетах. Нещодавно повернулася з Будапешту де здобула диплом магістра міжнародного ділового права. На її рахунку – велика кількість розробок та впровадження додаткових тренінгів та клубів в школах Яппі та Грін Форест.

Автор тренінгів:
- International trade/CISJ (International trade agreement)/INCOTERMS
- Introduction to the Stock Markets
- Corporate Social Responsibility and Corporate Guidelines

Також, дозвольте інформувати Вас про поточні програми нашого партнера:

"Єдина спеціалізована школа бізнес англійської мови "Yappi" запрошує на навчання!

Ми пропонуємо інтенсивний та підтримуючий курси ділової англійської, безкоштовні бізнес тренінги та заняття в розмовному клубі.

Літній семестр розпочинається вже 23 червня! Завітайте до офісу, пройдіть безкоштовне тестування та запишіться на пробне заняття!

Всі деталі за посиланням ----> http://www.yappi.com.ua/terms.html