Круглий стіл «Науковий парк «Київська політехніка» як база інноваційного розвитку економіки та соціальної сфери міста

03.02.201503 лютого 2015 року в приміщення Українського союзу промисловців і підприємців під головуванням Кінаха А.К. пройшов круглий стіл «Науковий парк «Київська політехніка» як база інноваційного розвитку економіки та соціальної сфери міста Києва», в якому взяли участь представники КМДА, УСПП, НТУУ «КПІ» та передові науковці. Метою проведення круглого столу стала необхідність активізації зусиль для впровадження розробок НТУУ «КПІ» та наукового парку в м. Київ.

Під час зустрічі було проведено низку презентацій, у т.ч. представлено Науковий парк «Київська політехніка» в цілому, а також деякі технології, що пропонуються для впровадження у м. Києві: Забезпечення населення Києва якісною питною водою; Виробництво вітчизняних світлодіодів та освітлювальних виробів з них; Переробка твердих побутових відходів з отриманням біопалива, вуглецевовмісної маси та будівельних матеріалів; Модернізація комунальної теплоенергетики; Інфраструктурні проекти Polyteco Science City та Власне тепло» а також проект «Створення центру інноваційного підприємництва: реставрація старої будівлі із найновішим змістом».

Особливу увагу привернув до себе проект створення наукового міста « Polyteco Science City », яким передбачене відкриття вже у жовтні 2015 року Центру інноваційного підприємництва, а далі власне створення наукової долини НТУУ «КПІ». Даний проект, як й інші запропоновані ідеї, було підтримано президентом УСПП А.Кінахом та зазначено, що «все це має бути частиною довгострокової науково-виробничої державної політики».

Наразі розпочато формування узагальнених пропозицій до КМДА.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:
http://uspp.ua/v-uspp-pіdtrimali-іdeyu-rozbudovi-naukovogo-mіstechka-pri-kpі.html