Джон Вон Ейкен в НТУУ "КПІ"

15 травня НТУУ «КПІ» відвідав Джон Вон Ейкен – всесвітньо відомий бізнес-тренер, фахівець у галузі стратегічного менеджменту та маркетингу, автор книг на тему особистісного розвитку. Його візит до України відбувся в рамках підготовки до масштабного семінару, який заплановано на 2 червня цього року в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ».
У виставковому залі Наукового парку відбулася прес-конференція за його участі, в ході якої він розповів про питання, які будуть розглядатися на майбутньому семінарі. Також відомий бізнесмен зауважив, що тематика цього заходу буде досить специфічною. На відміну від традиційних семінарів, де розповідають, як побудувати успішну бізнес-стратегію, Джон Вон Ейкен закцентує увагу на тому, чого не слід робити в бізнесі, як не потрапити в халепу та піднятися після невдачі. Також буде порушена тема ролі соціальних медіа у бізнесі.
Наприкінці прес-конференції іменитий гість відповів на запитання всіх бажаючих. Слухачі цікавились його бізнес-проектами та життєвими принципами, завдяки яким він досяг кар’єрного успіху.
Нагадаємо, що організаторами майбутнього семінару Джона Вон Ейкена є НТУУ «КПІ», Науковий парк «Київська політехніка» та компанія OLEROM Consulting.

Джон ван Эйкин

Джон ван Эйкин

Джон ван Эйкин