Візит представників Наукового парку до Ukraine-Japan Center

Ukraine-Japan CenterГенеральний директор Science park "Kyivska Polytechnika" Volodymyr Hnat разом з академіком Михайлом Згуровським, Тоічі Саката (Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні в 2011-2014 роках) та представниками НТУУ "КПИ", в рамках роботи Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу”, завітали до Ukraine-Japan Center.

Саката-сенсей вважається одним із самих відомих та видатних експертів Японії у науково-технологічних, інноваційних, космічних та енергетичних галузях, фахівцями НТУУ "КПІ" були представлені інноваційні проекти, що реалізуються в рамках аерокосмічної програми НТУУ "КПІ", зокрема розробка та запуск студентського наносупутника, створення інтерорбітального сервісу тощо, а також обговорені шляхи подальших контактів та співпраці.
Крім того, почесні гості були ознайомлені з новим нашим проектом – виставкою фотожурналіста Кадзума Обара.

Основою проекту «Exposure» («Опромінення») стали 30 років з життя дівчини, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи. Фотографії були зроблені на старі фотоплівки «Свема», що були знайдені у місті Прип’ять в кінці 90-х. Їх строк придатності закінчився задовго до того, як Кадзума Обара використав їх у створенні свого проекту. Фотокнига, в якій були опубліковані фотографії проекту «Exposure», отримала найвищу відзнаку в категорії «Люди» всесвітньо відомого фотоконкурсу World Press Photo 2016.

Спонсор проекту Національна науково-технологічна асоціація України.
Ця фотовиставка буде частиною ВИСТАВКОВОГО ПРОЕКТУ CLOUDED LANDS, який відкривається 26 квітня о 18:00 в Мистецькому Арсеналі і присвячується 30-річчю Чорнобильської катастрофи.

http://artarsenal.in.ua/uk/clouded-lands/pro-proekt