Візит делегації представників м. Ханчжоу

14 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала велика делегація представників комітетів КПК м. Ханчжоу (Китайська Народна Республіка, провінція Чжецзян) та низки його муніципальних районів. Очолював делегацію керівник організаційного відділу комітету КПК Ханчжоу Чжан Чжункан. Представників міста Ханчжоу також супроводжував генеральний директор компанії «Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co., Ltd» Лі Люменг.

З гостями зустрілися ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Олексій Новіков, завідувач кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем теплоенергетичного факультету Олександр Коваль, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва Андрій Шишолін та інші.