Візит делегації університету Ханьянг

1 вересня 2017 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація університету Ханьянг (Республіка Корея).

До її складу входили керівники університету Ханьянг, які відповідають за низку напрямів його роботи. Очолював делегацію Президент університету Янг Му Лі. Разом з освітянами до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея Лі Янг Гу, директор Корейського освітнього центру в Україні Ю Сенг Бім та інші.

Заснований у 1939 році університет Ханьянг є одним із найпрестижніших навчальних закладів Південної Кореї. До того ж, і одним з найбільших: нині в двох його кампусах навчаються понад 34 тисячі студентів. Університет Ханьянг за версією рейтингу QS World University Ranking входить до числа двохсот кращих університетів світу.