Ділова гра «Залізний підприємець»

Запуск бізнесу це завжди складно, але в той же час і цікаво: аналіз ринку і потенціалу ідеї, опрацювання бізнес-моделі, презентація перед інвесторами і, звичайно ж, багато ефективної командної роботи.

Ділова гра «Залізний підприємець» це можливість за півдня :

● спробувати себе в ролі підприємця без всяких ризиків,
● познайомитися з новими людьми з активною життєвою позицією,
● покращити навички роботи в команді, навчитися презентувати проект перед інвесторами та інші необхідні для підприємця вміння та навички,
● виграти етап чемпіонату і здобути путівку в фінал, де змагання пройде з хлопцями з усієї Росії та країн СНД!

Участь у грі - це завжди напружена робота, азарт, креативні ідеї та яскраві враження! Але найголовніше - це можливість знайти однодумців і почати роботу над реальними бізнес-проектами!

Переможці українського півфіналу поїдуть на фінал до Москви, змагатися з командами з усієї Росії та Казахстану!

Пропонуємо вам взяти участь у київському етапі. Потрібно просто пройти по посиланню
http://hse-inc.timepad.ru/event/19025 і зареєструватися.

Коротко про гру «Залізний підприємець»

Учасників об'єднують в команди по 4-5 чоловік. Потім командам пропонують розробити бізнес-ідею на основі інноваційної технології. Потрібно придумати якомога більше ідей застосування технології і вибрати з них найперспективнішу з комерційної точки зору. Для обраної ідеї учасники розробляють бізнес-модель, оцінюють об'єм передбачуваного ринку, визначають цільову аудиторію і методи просування для нового продукту, і готують презентацію в Power Point. І все це потрібно встигнути зробити за годину! І, нарешті, команди по черзі в форматі elevator pitch (3-х хвилинний виступ) презентують свої бізнес-ідеї журі, які вибирають кращі команди. Команда, яка зайняла 1 місце, запрошується на фінал чемпіонату.