Гараж 48 у Києві

Garage 48.png

11 — 13 травня 2012 р. на базі Київського Політехнічного Інституту (проспект Перемоги, 37), у найкращу пору року — весну, Гараж48 буде проведений у самому серці України — чарівному місті Києві. Будьте готові присвятити свої вихідні захоплюючій подорожі до нових ідей та їх реалізацій, що проходитиме з 11 по 13 травня у Київському Політехнічному Інституті (пр. Перемоги, 37).

Гараж48, як ви вже зрозуміли 48-ми годинний захід,спрямований показати що бізнес це позитивний настрій, креативна команда та мотивуючий термін виконання задачі.
Заходи Гаражу48 розпочинаються о 15-й годині п’ятниці. Усі учасники збираються у великій кімнаті та пропонують близько 30 – 40 ідей. Кожна ідея записується на дошці та кожен може вибрати найбільш привабливу ідею та команду. Зазвичай обирається близько 12 – 15 ідей над якими розпочнуть роботу команди.

Ми надаємо менторів, їжу та напої впродовж вихідних, поки команди працюють над проектами. О 18-й годині у неділю крайній термін, щоб вийти на сцену та наживо презентувати ваш проект. Ми маємо журі яке разом з аудиторією буде голосувати за проект, що найбільше їм сподобався.
Захід проводиться для талантів з різних спеціальностей, які групуються у команді, отримують допомогу від кваліфікованих менторів та просто наполегливо працюють з натхненною командою.

Усі заходи проводяться англійською мовою, тому запрошуються учасники з різних країн
Гараж48 - це уїк-енд довгої інтенсивної розробки проекту щоб розробити та реалізувати нові стартапи. Можете продивитися минулі заходи garage48.org/events
Команди формуються на місці та мають реалізувати представлені у п’ятницю ідеї у 48 годинній термін та надати вже працюючий сервіс або його прототип. Вибір учасників та правило “no powerpoint”, надає змогу кожній команді досягти поставлених цілей.
Реєстрація розпочнеться 11 квітня: http://dou.ua/garage48/

П’ятниця
15:00 — Відкриття дверей, перевірка, налаштування обладнання, кава, закуски;
16:00 — Зауваження перед відкриттям;
16:30 — Подача ідей (90 сек. На ідею);
18:30 — Перерва на напої;
18:45 — Подача ідей (Продовження);
19:45 — Формування команд, кожен обирає ідею, що сподобалась найбільше;
20:25 — Початок командної роботи!
24:00 — Приміщення зачиняються.

Субота
09:00 — Відкриття дверей. Легкий сніданок. Перший чекпоінт. Продовження розробки;
13:00 — Обід;
13:45 — Розробка продукту;
16:00 — Другий чекпоінт;
19:00 — Вечеря;
19:46 — Розробка продукту;
24:00 — Зачинення дверей;

Неділя
09:00 — Відкриття дверей. Ми пропонуємо каву та легкий сніданок. Третій чекпоінт. Продовження розробки;
13:00 — Обід;
13:45 — Розробка продукту;
14:30 — Останні поправки;
15:00 — Пробна презентація з менторами / учасниками журі (10хв. На команду.);
17:00 — Перерва на каву / легка вечеря;
17:30 — Головна подія: презентація завершених продуктів/сервісів журі та аудиторії.
20:00 — Оголошення переможців, прибирання та налагодження робочого місця;
Увага! Графік не є остаточним , можливі зміни.