Зустріч представників НТУУ "КПІ" та Наукового парку «Київська політехніка» із делегацією представників венчурних фондів та інвестиційних компаній Кремнієвої долини

21 квітня 2012 року в залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася зустріч представників НТУУ КПІ та Наукового парку «Київська політехніка» із делегацією представників венчурних фондів та інвестиційних компаній Кремнієвої долини.

В цій зустрічі взяли участь Андрій Кунов, директор асоціації «АмБАР», Джошуа Бовер-Саул, керівник по розвитку фондових інвестицій Роб Чаплінські, співзасновник та виконавчий директор фірми «Bridgescale Partnert». З боку української сторони участь взяли ректор НТУУ КПІ Згуровський М.З.,проректор з наукової роботи Ільченко М.Ю., генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Камаєв В.С. та директор з міжнародних зв’язків Шишолін А.П.

В рамках зустрічі Згуровський М.З. презентував гостям НТУУ КПІ та Науковий парк «Київська політехніка», висвітлив основні напрямки та сфери діяльності, розповів про досягнуті результати та плани на майбутнє, окреслив напрямки можливої співпраці.
Члени американської делегації зацікавилися пріоритетними інноваційними розробками НТУУ КПІ та виявили зацікавленість у налагодженні довгострокових зв’язків з питань комерціалізації наукових досягнень і проведені спільних тренінгів висококваліфікованих спеціалістів та інноваційних підприємців.
Кульмінацією зустрічі стало обговорення можливості створення віртуального мосту між українськими вченими та американськими венчурними капіталістами у сферах інноваційної діяльності та комерціалізації наукових доробок.