Третя міжнародна конференція "День Інвестора Центральної та Східної Європи" (IDCEE 2012)

13486881446_1033.png

Увага! Поспішаємо вже зараз!

Третя міжнародна конференція "День Інвестора Центральної та Східної Європи 2012.Інтернет-технології та інновації"(IDCEE 2012) знову відбудеться в Києві 18-19 жовтня 2012 року.(http://idcee.org/).
Інтернет-технології та інновації являються провідними на міжнародній конференції для Інтернет-підприємців, венчурних капіталістів та інвесторів-ангелів в регіоні Центральної та Східної Європи з акцентом на країни СНД. IDCEE входить в топ-5 європейських конференцій, пов'язаних з інтернет-технологіями та підприємництвом. У цьому році конференція відбудеться втретє, очікується, що конференцію відвідає близько 2000 учасників з країн Центральної та Східної Європи, а також із Західної Європи, США і Канади.

IDCEE служить живим форумом, на якому інтернет-підприємці, венчурні капіталісти та інвестори-ангели з країн Центральної та Східної Європи й інших частин світу можуть зустрічатися, щоб дізнатися про останні тенденції та майбутного розвитку інтернет-технологій. Крім того, конференція надає унікальну можливість для 150 попередньо обраних інтернет стартапів з регіону, пропонувати їх представникам провідних місцевих, загальноєвропейських та глобальних венчурних фондів та інвесторів-ангелів в рамках запуску конкурсу. Фіналісти конкурсу Startup будуть на головній сцені з міжнародним журі.

Конференція включатиме семінари з CISCO, Microsoft, SAP, Яндекс, Лабораторія Nokia та інших провідних світових ІТ-та інтернет-компаній. У цьому році спеціальна панель буде присвячена Індії у якій будуть висвітлені досягнення Індії в розвитку екосистеми Інтернету запуску і VC промисловості. Відомі індійські підприємці та венчурні капіталісти, як очікується, візьмуть участь у цьогму заході.

Як і в минулому році, в цьому році конференція буде мати вражаючу динаміку. Ми вже отримали підтвердження участі в конференції Хосе Маріна (партнер-засновник на розширення IG), Фабріса Гринда (Со-засновник на нас), Йоахіма Schossа (Global Investor Angel), Брайана Файнштейна (венчурний капітал інвестора в Bessemer Venture Partners ), Гаррі Nelis (партнер Accel Partners), Стефан Glaenzer (засновник-Ярду White Bear), Dharmash Містра (партнер Balderton Capital), Девіда Waroquier (вищий в Mangrove Capital Partners), Ігора Табера (керівник в країнах СНД в Intel Capital ), Сергія Білоусова (старший партнер Runa Capital), Романа Сімонова (венчурний партнер SigulerGuff), Адріана Хенні (Со-засновник в EWDN), Катрін Buckenmaier (співзасновник в Travelmenu), Оскаар Хартмана (засновник і генеральний директор KupiVIP) Марину Колесник (генеральний директор Oktogo), Олів'є Fecherolle (директор зі стратегії та розвитку на Viadeo), Таріка Крима (засновник і генеральний директор компанії Jolicloud), Дмитра Стависького (VP на міжнародних операцій Evernote), Авішайа Абрахама (Со-засновник в Wix ), Теодоро D'Ambrosio (керуючий директор Bravoavia), Мауріціо Россі (співзасновник при Н-Farm), Марка Rodzynek (засновник в Ной-Advisors), Саша Мірчандані (керуючий директор і засновник в Kae Capital), Vikrant Бхаргави ( Засновника в Veddis), а також з усіх великих венчурних фондів, як Balderton Capital, Advent Venture Partners, Index Ventures, DN Capital, Ерліберд Venture Capital, Accel Partners, Bessemer Venture Partners, Trident Capital, Ventech Capital, DFJ Esprit, Troika Capital Partners, Росія Partners, Benchmark Capital, Greylock партнерами, в першу Round Capital та інші.

Очікується, що більше 2000 лідерів громадської думки від української, російської та європейської арени, починаючі підприємці Інтернету, новатори, венчурні капіталісти, ангели-інвестори та інші експерти візьмуть участь IDCEE 2012 року.

Для отримання зазначеної інформації та запрошення можна звернутися в молодіжний бізнес-інкубатор «Polyteco» (бізнес-інкубатор НТУУ «КПІ»), надіславши лист на пошту kologryvov@polyteco.com (вкажіть ім'я, прізвище, контакти, факультет, курс ;або відвідати конференцію в якості слухача). Інформація з приводу вартості участі в конференції Ви знайдете за посиланням: http://idcee.org/

Увага унікальна пропозиція для студентів !!!

Бізнес-інкубатору "Політеко" надали 20 безкоштовних запрошень для студентів.
Суденти, які виявили бажання прийняти участь у конференції БЕЗКОШТОВНО, можуть надіслати листа на адресу kologryvov@polyteco.com з коротким описом, чому саме Ви повинні отримати ці запрошення.
Термін прийому заявок - до 30-го вересня.

ДолученняРозмір
13486881446_1033.png256.68 КБ