Перший Інформаційний день присвячений співробітництву між Україною та Білоруссю

ukr-bel.png

9 листопада 2012 в НТУУ «КПІ» пройшов перший Інформаційний день, присвячений огляду розробки та виробництва обладнання для медичних установок, розробки і виробництва технологій обробки матеріалів та нанесення покриттів.
Даний захід проводився Білорусько-Українським центром в рамках розвитку співробітництва між Республікою Білорусь та Україною в науково-технічній сфері.
У своєму вступному слові проректор з наукової роботи НТУУ «КПІ» Ільченко М.Ю. інформував присутніх про головні завдання та цілі діяльності Білорусько-Українського центру та заплановані заходи. Ільченко М.Ю. висловив слова подяки учасникам Інформаційного дня та висловив сподівання на подальшу тіснішу співпрацю між вченими двох країн. Продовжив вступну промову заступник проректора з наукової роботи НТУУ «КПІ» Барбаш В.А. підтримавши ідею подальшого співробітництва і також подякувавши всім присутнім за їх активність.
Всього в проведенні заходу взяли участь близько 30 вчених, які презентували новітні розробки і технічні рішення по основних напрямах роботи Центру. В цілому презентації та дискусії пройшли в дружній обстановці, було запропоновано низку інноваційних проектів, які додані в інформаційну базу і будуть розглядатися як потенційні для пошуку партнерів та інвесторів з боку як України, так і Білорусі.

http://www.buc.kpi.ua/