Студенти тепер зможуть сплачувати за послуги проживання в гуртожитку в електронному вигляді!

girl-001-1.jpg
kpi-Cards-003-ex-delete-002.jpg
wallet-201.jpg

Студенти 7-го гуртожитку вже можуть сплачувати за послуги з проживання в гуртожитку в електронному вигляді!

У вересні 2012 року ініціативна група студентів ФІОТ (Ювженко Денис та Терещук Олександр) звернулася до ректорату КПІ з пропозицією створити програмне забезпечення, впровадження якого вирішить болісне питання з чергами, які виникають під час сплати студентами за послуги з проживання в гуртожитках, з перспективою використання результатів роботи як дипломних проектів.

Плідна робота розпочалася під керівництвом доцента кафедри обчислювальної техніки - Стиренка Сергія Григоровича, у тісній співпраці з адміністрацією студмістечка, бухгалтеріями НТУУ «КПІ» та студмістечка, НТО "КПІ-Телеком", студрадою, науковим парком «Київська політехніка», молодіжним бізнес-інкубатором «Політеко» та компанією-партнером наукового парку «Київська політехніка»-MoneXy, яка забезпечила систему електронних платежів надійним процесінгом, а також створила зручну інфраструктуру для забезпечення зручної сплати за послуги накшталт безкомісійним поповненням, що є величезною перевагою так як по Україні поповнення будь-яких електронних грошей проводиться з комісією.

За три місяці плідної роботи було створено програмний продукт, який дозволив в електронному вигляді сплачувати за послуги з проживання в гуртожитках КПІ. З 26 грудня 2012 7-й гуртожиток підключено до системи «Електронний платіж для студентів». Після проведення низки платежів у тестовому режимі і аналізу системи протягом січня 2013 року до системи будуть підключені всі інші гуртожитки. В планах на 2013 рік – підключення усіх послуг КПІ до вищеописаної системи.

Як це працює в 3 кроки.

1 крок. Відкриваємо собі Електронний Гаманець MoneXy.
- Заходимо на сайт www.monexy.com
- Вводимо номер моб. телефону до якого буде прив’язаний Електронний гаманець
- Вводимо код підтвердження з смс.

2 крок. В корпусах КПІ стоять безкомісійні термінали.
- Вибираємо "Електронні гроші"
- MoneXy
- Вводимо номер мобільного телефону на який відкрили гаманець та вносимо потрібну суму коштів.

3. крок. Оплачуємо гуртожиток, в подальшому послуги за користування Інтернетом, навчання та інше
- Заходимо на сайт www.monexy.com в розділ студентам
- Вносимо данні по сплаті гуртожитку (в подальшому вони зберігаються),
- Тиснемо оплатити і підтверджуємо оплату