Науково-технічна нарада: «Наука та індустрія. Інноваційні рішення наукоємних завдань промисловості» у Казахстані

123.jpg

У період з 17 по 20 лютого 2013 р. відбувся візит генерального директора Наукового парку "Київська політехніка" Камаєва В.С. та проректора НТУУ "КПІ" Варламова Г.Б. у м. Астана (Республіка Казахстан).
Під час візиту було взято участь у науково-технічній нараді: «Наука та індустрія. Інноваційні рішення наукоємних завдань промисловості». Нараду було проведено Євразійським національним університетом спільно з Міністерством індустрії та нових технології Республіки Казахстан.

З боку Республіки Казахстан взяли участь представники провідних енергетичних компаній, металургійних підприємств, підприємств ЖКГ, а також міжнародні групи університетів, наукових центрів, інжинірингових компаній.

Даний захід став площиною для зустрічі представників промисловості та науки.