Візит представників Техаського інституту науки

13-02-18.jpg

18 лютого 2013 року НТУУ "КПІ" відвідали президент Техаського інституту науки Ласло Ола та директор з регіонального розвитку цього інституту Ганна Боровськова.

Зустріч, у якій взяли участь проректор з наукової роботи НТУУ "КПІ" академік НАН України Михайло Ільченко, проректор з міжнародних зв'язків НТУУ КПІ" член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора з наукової роботи к.х.н. Валерій Барбаш, заступник проректора, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Євген Поліщук та директор з питань інтелектуальної власності Наукового парку "Київська політехніка" Ярослав Кологривов, була присвячена обговоренню шляхів розширення співробітництва між Київською політехнікою та Техаським інститутом науки. Зокрема, Ласло Ола запропонував започаткувати співпрацю між його інститутом та зварювальним факультетом (ЗФ) НТУУ "КПІ". Одним із варіантів такої взаємодії можуть стати курси для учених у галузі зварювання на базі ЗФ.

Після зустрічі з керівництвом університету Ласло Ола презентував Техаський інститут науки та його програми для представників інститутів та факультетів КПІ, студентів, аспірантів і молодих учених.