Шановні студенти! Якщо Ви маєте цікаві ідеї чи розробки і бажаєте заробити на цьому гроші, ми допоможемо Вам!

НМК «Інститут післядипломної освіти» запрошує вас в проектну бізнес школу «Створення інноваційного бізнесу».
В програмі:
23-27 вересня 2013р. – очні заняття з найкращими тренерами в галузі інтелектуальної власності , управління проектами та менеджменту інноваційного бізнесу.
Жовтень-листопад 2013р.– навчання за дистанційними курсами програми, робота над розробкою проекта за консультативної підтримки юриста, менеджера та інвестора.

Середина грудня 2013р. - захист проекту перед комісією, до якої входять запрошені інвестори та експерти. Успішно захищені проекти заносяться до бази проектів і їх просування відслідковується протягом 2-х років.

Місце проведення – м.Київ, проспект перемоги , 37, НТУУ «Київський політехнічний інститут», корп.1, НМК «Інститут післядипломної освіти» енергокризо, оф.40, к.4

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті www.ipo.kpi.ua

Контактна особа – Кресан Тетяна Василівна тел. (044)406-81-07, 454-99-66, 361-12-46