Виступ представників КПІ, Наукового парку та компанії «Технології природи» в штаб-квартирі міжнародної організації «Південь - Південь» (International Organization for South - SouthCooperation (IOSSC))


Презентація проектів КПІ , Наукового парку та компанії « Технології природи » в області очищення води пройшла 09.12.2013 року в штаб - квартирі міжнародної організації « Південь - Південь » ( IOSSC ) за адресою 885 2ndAvenue 48 floor , NewYork , NY .
Цільовою аудиторією презентації були острівні країни , які зацікавлені у вирішенні гострої проблеми пов'язаної з відсутністю якісної питної води в регіоні.
Захід розпочався зі вступного слова Посла Alexandru Cujba - керівника IOSSC , який представив учасникам заходу КПІ як основного провайдера рішень спрямованих на очищення води та забезпечення населення якісною питною водою. Після цього , слово взяв Посол Сергєєв Ю.А. , який також високо оцінив досягнення КПІ в області очищення води і представив ректора КПІ - Згуровського М.З.
Ректор висловив подяку за запрошення нашої делегації в IOSSC і зацікавленість присутніх до наших напрацювань. Після чого представив КПІ та Науковий парк . Після цього представив директора з питань інтелектуальної власності Наукового парку «Київська політехніка» - Кологривов Я.І. , який презентував 14 проектів в області очищення води , а також проект «Хвильова електростанція » - виробництво електричної енергії з енергії хвиль. Після презентації проектів Кологривов Я.І. продемонстрував два коротких фільму :
1 . Проект « ультрозвукового кавітатор рідин » - пристрій для знезараження рідин
2 . Фільм про побудований завод з очищення води в м. Алчевськ .
Після перегляду фільмів слово було надано представнику компанії «Технології природи» - Ососкову Олександру , який презентував досягнення і можливості компанії в області очищення води , приділивши увагу 3 - м проектам:
1 . Будівництво заводів з очищення води
2 . Будівництво заводів з опріснення води
3.Створення контейнерно - модульних заводів з очищення / опріснення води.
Присутні були проінформовані , що компанія має досвід впровадження вищезгаданих проектів в Україні ( м.Алчевськ ) , в Росії ( м. Калінінград ) , в Туркменістані.
Виступ Ососкова Олександра було доповнено коментарем віце -президента компанії «Технології природи» - Черноволова Г.Ю. щодо тісної співпраці компанії з КПІ та Науковим парком , яка дозволяє вирішувати будь-які завдання в області очищення води в будь-якому регіоні світу.
Після відповідей на запитання Посол Alexandru Cujba повідомив , що організація IOSSC знайшла кошти для будівництва ряду заводів і серед зацікавлених острівних країн буде обраний кращі проекти -пропозиції , які будуть профінансовані . Виконавцями проектів виступлять КПІ та НП.