У січні в Україні стартують 25 нових гуртків Code Club UA


У січні в Україні стартують 25 нових гуртків Code Club UA.

Це безкоштовні гуртки програмування для дітей 9-11 років,  викладання в яких проводять волонтери-програмісти за британськими програмами. Мета Code Club UA – дати кожній дитині в Україні можливість навчитися програмувати. При цьому ми не виховуємо програмістів, ми хочемо, щоб діти мали змогу отримати необхідні їм навички безкоштовно, оскільки переконані: для нового «цифрового покоління» - digital natives – вміння програмувати та читати код не менш важливе, ніж вміння читати і писати букви і слова.

Чого ми навчаємо? Програмувати в Scratch і на Python, створювати власні сайти за допомогою інструментів CSS і HTML. Заняття відбуваються раз на тиждень і тривають годину. За цю годину учні встигають зробити готовий проект: анімацію, комп’ютерну гру або веб-сайт – і цю продукцію не соромно показати родичам і друзям. Дітям дуже подобаються заняття в Code Club, і це не дивно: вони зовсім не схожі на шкільні уроки, на них немає лекцій і теорії – тільки цікава практика. А усі необхідні знання діти отримують в процесі реалізації проектів.

Долучитися до програми нескладно, це вже зробили більше 70 локацій з великих міст і віддалених сіл по всій країні. Школи або бібліотеки можуть надіслати лист на адресу info@codeclubua.org  або зареєструвати локацію на мапі всесвітнього сайту Code Club World http://codeclubworld.org/  . Усі матеріали, необхідні для відкриття клубу, надаються безкоштовно.

Оскільки і школи і бібліотеки оперативно і з задоволенням долучаються до проекту, перед командою Code Club постало термінове завдання пошуку більшої кількості волонтерів, які могли б виділити годину на тиждень і присвятити її дітям. Вести гурток можуть як досвідчені програмісти, так і студенти, які мають базові вміння і знання у програмуванні. Програми розроблені так, що займатися за ними нескладно і весело, а для керівника гуртка написано спеціальні нотатки-прояснення та методички. Ті, хто хотіли б спробувати передати знання молодшому поколінню. Можуть заповнити реєстраційну форму на сайті http://codeclubua.org/register/

Наразі більше 30 локацій Code Club UA чекають на волонтерів. Це близько 300 дітей, які хочуть навчитися писати і читати код.

Контакти:
067-277-61-99
http://codeclubua.org/
Skype: CodeClub UA
FB: Codeclub UA