ПРОЕКТ ЮНІДО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ

У національному технічному університеті України «КПІ», який є базовою організацією наукового парку «Київська політехніка» 26 листопада 2008 р. в нашому університеті у зв’язку із завершенням першого етапу впровадження проекту ЮНІДО пройшла Міжнародна науково-практична конференція для керівників підприємств “Проект ЮНІДО з більш чистого виробництва. Досвід впровадження в Україні”..

Мета конференції – ознайомлення підприємств України з результатами виконання пілотних проектів із впровадження більш чистого виробництва на ряді підприємств України. У конференції взяли участь менеджер проектів з більш чистого виробництва ЮНІДО П.Швагер, міжнародний експерт ЮНІДО М.Лесняк, представники міністерств економіки, промислової політики, охорони навколишнього середовища, аграрної політики, відповідальні працівники районних державних адміністрацій у м. Києві, а також представники промислових підприємств і компаній України.

У цілому конференція продемонструвала необхідність широкомасштабного впровадження проекту з більш чистого виробництва на підприємствах України.