Прес-реліз

Відомий німецький фінансист, державний податковий інспектор Землі Північний Рейн-Вестфалія Гайнріх Брінкфорт надасть інформацію щодо економічної політики уряду ФРН в умовах кризи та досвіду проведення податкових реформ для збереження бізнесу.

Досвідчені тренери з питань менеджменту та роботи з персоналом провідних німецьких компаній познайомлять з практичними аспектами трансформації підприємств в кризових умовах на прикладі таких зарубіжних компаній, як BAYER AG, Deutsche Bank AG, Henkel, Siemens AG та ін.

На семінар запрошуються менеджери провідних високотехнологічних українських підприємств, представники малого та середнього бізнесу.

Семінар відбудеться 26-27 червня 2010 року за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 6 НТУУ „КПІ“, зала Адміністративної Ради.

З усіх питань, що стосуються проведення заходу просимо звертатися до контактної особи – Кологривова Ярослава Ігоровича.
Тел.: +38 050 990-00-44.