12 липня у залі адміністративної ради НТУУ "КПІ" (корпус №6)

З метою ознайомлення українських вчених з новітніми стандартами оформлення міжнародних проектів та підвищення конкурентної здатності пропозицій при їх експертній оцінці, Український науково-технологічний центр та Науковий парк «Київська політехніка» має нагоду запросити всіх охочих на семінар-тренінг «Grant Writing Workshop», що відбудеться 12-го липня в адміністративному корпусі №6, НТУУ «КПІ».

В якості тренерів на семінар запрошені фахівці з країн-донорів УНТЦ: Канади та Євросоюзу, які будуть презентувати свої тематичні доповіді. Для більшої ефективності сприйняття інформації та інтерактивного спілкування, семінар буде забезпечено синхронним перекладом з англійської на українську (російську) мову.

У другій частині заходу будуть проведені персональні консультації зацікавленим особам з усіх питань. Для цього учасникам бажано мати з собою проекти на будь-якій стадії розробки, до складання яких потребуються поради.

УНТЦ та Науковий парк «Київська політехніка» запрошує для участі в семінарі представників науково-дослідних установ з Київського регіону. Кількість учасників обмежена, передбачаємо присутність приблизно до сорока осіб. Відбір кандидатів буде проводитись лише за першістю подання заявок на участь.

Визначеним нами представникам інститутів буде надіслано офіційний лист-запрошення, де буде надано більш детальну інформацію про захід.

Просимо надіслати не пізніше 5 липня представникам УНТЦ прізвища, контактні номери телефонів і адреси електронної пошти кандидатів на участь в семінарі.

З усіх питань, що стосуються проведення заходу просимо звертатися до контактної особи від секретаріату УНТЦ - Ольги Мисюри, за е-поштою: olga.misiura@stcu.int, або за телефоном: 044-4907150 (дод.727)/факсом 044-4907145.