Візит Державного секретаря США пані Гілларі Р. Клінтон

vizit-2.07.10.jpg

У рамках офіційного візиту до України 2 липня 2010 р. Державний секретар США пані Гілларі Р. Клінтон відвідала Київський політехнічний інститут.

Під час зустрічі з керівництвом, студентами та викладачами університету, а також представниками громадських організацій пані Державний секретар розповіла про нову програму стратегічного партнерства України та США і визначила пріоритетами створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні та забезпечення енергетичної незалежності держави. Пані Клінтон позитивно оцінила поступ України у розбудові демократії та розвитку громадянського суспільства, а також відзначила надзвичайно багатий потенціал українських громадян та наявність усіх необхідних ресурсів для боротьби з існуючими проблемами.

За словами пані Державного секретаря, НТУУ «КПІ» надає можливість молоді отримати освіту світового рівня та здобути знання, уміння та навички для забезпечення подальшого економічного зростання України.