Прием заявок

Уважаемые коллеги!

КПИ и Научный парк работают над созданием инновационной инфраструктуры, которая будет состоять из ряда лабораторий прототипирования и инновационной мастерской. В результате чего ученые, аспиранты и студенты КПИ смогу проводить необходимые эксперименты, направленные на доведение проекта до предкоммерциализационной стадии и в считаные дни создавать прототипы своих инновационных продуктов, развитием которых займется Научный парк, бизнес-инкубатор, ряд венчурных и инвестиционных фондов, другие элементы инновационной экосистемы Sikorsky Challenge. Все элементы вышеописанной инфраструктуры будут размещены в 6-м корпусе.

Фестиваль «Sikorsky Challenge 2016» завершено!

Sikorsky Challenge 201614 жовтня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2016». На ній голови журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «Intel-Техно Україна» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди та подарунки авторам кращих проектів.

Президент України Петро Порошенко завітав з візитом до Національний технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (відео)

З нагоди Дня знань та початку нового навчального року, Президент Петро Порошенко відвідав Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Агросектор України отримає інноваційні рішення завдяки всеукраїнському конкурсу проектів «AGRO CHALLENGE» — прес-служба

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та ініціативного бізнес-середовища у червні 2016 року стартував Всеукраїнський конкурс проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE».
Про це повідомляє прес-служба УАК.

Зустріч з представниками Huawei Technologies Co. Ltd.

2 червня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників компанії Huawei Technologies Co. Ltd. (КНР). Це одна з найвідоміших китайських компаній у галузі інформаційно-комунікаційних технологій що займається дослідженням і впровадженню нових розробок, вкладаючи в це щороку значну частину своїх прибутків.

Ленты новостей