Прием заявок

Уважаемые коллеги!

КПИ и Научный парк работают над созданием инновационной инфраструктуры, которая будет состоять из ряда лабораторий прототипирования и инновационной мастерской. В результате чего ученые, аспиранты и студенты КПИ смогу проводить необходимые эксперименты, направленные на доведение проекта до предкоммерциализационной стадии и в считаные дни создавать прототипы своих инновационных продуктов, развитием которых займется Научный парк, бизнес-инкубатор, ряд венчурных и инвестиционных фондов, другие элементы инновационной экосистемы Sikorsky Challenge. Все элементы вышеописанной инфраструктуры будут размещены в 6-м корпусе.

Агросектор України отримає інноваційні рішення завдяки всеукраїнському конкурсу проектів «AGRO CHALLENGE» — прес-служба

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та ініціативного бізнес-середовища у червні 2016 року стартував Всеукраїнський конкурс проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE».
Про це повідомляє прес-служба УАК.

Зустріч з представниками Huawei Technologies Co. Ltd.

2 червня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників компанії Huawei Technologies Co. Ltd. (КНР). Це одна з найвідоміших китайських компаній у галузі інформаційно-комунікаційних технологій що займається дослідженням і впровадженню нових розробок, вкладаючи в це щороку значну частину своїх прибутків.

Підписання за ініціативи фундації «Аграрна наддержава» HTI договору про створення "аграрної" долини в КПІ

Холдинг Human Transparency Innovations (HTI) за ініціативи фундації "Аграрна наддержава" підписали договір про партнерство з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») та науковим парком «Київська політехніка».

Ленты новостей