В Україні провели перший ярмарок творців Kyiv Mini Maker Faire

Kyiv Mini Maker Faire2В суботу 6 червня, на першому київському ярмарку творців Kyiv Mini Maker Faire, була презентована інформація від Наукового парку “Київська політехника”, а саме: Конкурс та Фестиваль Sikorsky Challenge та проект Polyteco Science City . Також на цьому ярмарку у відвідувачів була можливість побачити творчість Formula Student KPI.

Інноваційне місто майбутнього Polyteco Science City виступає титульним партнером команди «Формула Студент КПІ», яка бере участь у міжнародних інженерних студентських змаганнях Formula SAE.
Інтелектуальне студентське змагання «Формула Студент» (офіційно - Formula SAE) зародилося в Європі в 1978 році за ініціативою Товариства автомобільних інженерів (Society of Automotive Engineers або SAE).

В рамках конкурсу, що входить сьогодні в Серію Студентських Інженерних змагань (Collegiate Design Series) SAE, команда ВНЗ має розробити, сконструювати і випробувати прототип автомобіля формульного класу для ринку аматорських гоночних автомобілів. Створений студентами болід повинен пройти гоночні тести, а його творці зобов'язані надати суддям всю конструкторську документацію і довести оптимальність своїх технічних і економічних рішень. Загалом, фактично «продати» своє дітище аж до бізнес-плану виробництва.

Змагання покликане усунути розрив між теорією, яку вивчають студенти, і практикою, з якою їм доведеться зіткнутися в майбутньому - навчити їх перетворювати свої ідеї в реальність. Схожа ідея лежить і в основі Polyteco Science City - інноваційного міста, яке буде побудоване на території КПІ в найближчі п'ять років. У його будівлях площею 250 тис. кв.м. розмістяться бізнес-інкубатор, венчурні фонди, лабораторії прототипів, виробничі приміщення, лекторії, офіси та інші структури, необхідні для того, щоб об'єднати зусилля освіти, науки та бізнесу для їх максимально ефективної взаємодії. Polyteco Science City стане справжньою «фабрикою стартапів», котра володіє всіма ресурсами для успішного втілення в життя ідей студентів і випускників КПІ і не тільки.

Polyteco Science City підтримує безліч ініціатив, співзвучних його цілям і ідеям. Так, команда проекту стала одним з організаторів недавнього візиту до КПІ легендарного Річарда Бренсона. А в кінці травня, на фестивалі «Арсенал ідей», що проходив у Києві, заявила про намір створити на території ВНЗ найкращий Політехнічний музей України.

Підтримка команди «Формула Студент КПІ» - природне продовження діяльності проекту. Виступаючи в якості її титульного партнера, Polyteco Science City підтримує новаторські прагнення студентів і допомагає їм реалізувати власний проект боліда

Kyiv Mini Maker Faire

Kyiv Mini Maker Faire2