Запрошуємо на курс навчання «Сучасні основи інноваційного менеджменту»

jpg.

Національний технічний університет України «КПІ»
Навчально-методичний комплекс
«Інститут післядипломної освіти»
Запрошуємо на курс навчання
«Сучасні основи інноваційного менеджменту»
Курс «Сучасні основи інноваційного менеджменту» направлений на формування і розвиток знань, умінь і навичок управління складними об'єктами, оволодіння системними уявленнями і вимогами до інноваційної управлінської діяльності, напрацювання відповідних комунікативних вмінь і навичок.
Курс буде корисним для викладачів, наукових працівників, інженерів, менеджерів різного рівня та всіх, хто прагне усвідомлювати всі грані управління інноваційними процесами та свідомо керувати ними.
Основні завдання курсу:
• навчитися роботі в умовах конфлікту ділових, групових та корпоративних інтересів розробника, виробника, споживача системних нововведень;
• сформувати рефлексивні навички та звички, вміти будувати простір ефективного спілкування, набути навички трансляції елементів рефлексивної культури;
• скоординувати для себе науково-практичні та навчальні завдання, оволодіти відповідними комунікативними техніками.
Тренер курсу - Юрій Леонідович Котляревський,
кандидат психологічних наук, засновник групи «Сталкер». Провів 96 авторських консультативних ігор для таких клієнтів, як Cisco Systems, ВАТ «Камаз», Імпексбанк, АКБ «Надра», КМПО, холдинг «Естет» та інші. Автор 5 книг та більше 70 науково-методичних та публіцистичних статей.
З програмою курсу можна ознайомитись на сайті НМК «ІПО» за адресою:
Вартість навчання – 800 грн.
Т-40 акад.год.
Дата початку навчання: 24.03.2014
Заняття проводитимуться тричі на тиждень.
Час проведення: 16.00 - 19.00
Розклад буде додатково узгоджуватись