Нові можливості для студентів та молоді започаткувати власну справу у сфері електронного бізнесу

25 травня 2014 року завершується прийом заявок до участі у навчальних тренінгах, мета яких допомогти молоді розвинути бізнес-ідею до рівня реального бізнес плану та отримати фінансову підтримку для започаткування бізнесу.

Участь в тренінгах для студентів українських ВНЗ є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Для реєстрації в тренінгах необхідно заповнити аплікаційну форму, яку можна завантажити на сайті проекту або з додатку до цього листа.
Сайт проекту: http://virtualhighwayua.strikingly.com

Бізнес ідея повинна бути в галузі цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу , електронної комерції, електронних послуг.
Зверніть увагу, що для участі у заходах проекту допускається частковий опис бізнес-ідеї, тобто не обов'язково заповнювати всі 10 пунктів опису.

Рівень володіння англійською мовою повинен бути достатнім для спілкування з тренерами.

Заповнену форму та копію студентського квитка або заліковки необхідно надіслати електронною поштою на адресу ebusiness@fundacjakomunikacji.pl до 25 травня в копію поставте адресу регіонального координатора: y.lashyna@gmail.com

Під час тренінгів учасники отримають знання та навички з нових технологій в сфері ІКТ, електронного бізнесу та інновацій в сфері цифрової економіки. Заняття будуть проводити провідні польські та українські експерти. Після цього буде проводитись конкурс на кращу бізнес ідею. Учасники конкурсу також візьмуть участь у відеоконференціях з польськими експертами для обговореннястворення та удосконалення свого бізнес плану. Вісім найкращих учасників представлять свої бізнес-плани на заключній конференції в Києві і матимуть можливість поділитися своїми бізнес-ідеями з потенційними інвесторами.

Організатори нададуть фінансові нагороди 3 переможцям конкурсу в еквіваленті 1000 доларів з врахуванням податків. Всі учасники конкурсу отримають сертифікати участі у проекті та у конкурсі.

ДолученняРозмір
ApplicationForm.docx77.12 КБ