Хакатон міст - від Польші до України

HB.jpg

Україна завжди славилася талановитою молоддю, яка може конкурувати своїми ідеями в сфері розвитку суспільства, бізнесу і культури з світовими умами. Не завжди існує можливість для простих молодих українців показати свої знання, вміння та мрії. З'явилася можливість показати всім, що ми гідні кращого і внести свій внесок у розвиток нашої прекрасної держави.

1 червня стартував новий українсько-польський проект для талановитої та активної молоді: ". Нackathon Міст Польща в Україні". Мета проекту - креатив, підтримка талантів та об'єднання кращих молодих фахівців двох країн в області програмування, дизайну та програмного менеджменту. Наше завдання: ініціювати створення нових ідей для вирішення проблем у сферах бізнесу, суспільства і культури за допомогою сучасних цифрових технологій. Учасники проекту можуть запропонувати креативні ідеї для розвитку співробітництва між Україною та Польщею. З цією метою проводиться конкурс, де 3 переможця отримають гранти на реалізацію своїх ідей. Проект дасть можливість молодим людям зробити свій внесок у розвиток України і побудувати тісні відносини з дружнім польським державою.

До участі запрошуються команди, що складаються мінімум з 2 чоловік. У кожній команді має бути мінімум по одному представнику, які мають громадянство Польщі та громадянство України і не старше 28 років. Презентації їх загальних ідей будуть реалізовані в житті. Уявити проект та ознайомитися з детальними умовами можна на сайті:
http://hackathonbridge.com/ и на сторінці Hackathonbridge в facebook.

Проект ініційовано Послом Європейського Парламенту 2014-2019 років скликання, екс-міністром Адміністрації та цифризации Республіки Польща Михаля Боні. Організаторами та партнерами стали: Фонд "Відкритий Діалог", Міжнародний фонд ім. Казимира Пулавського, ВБФ "Свічадо", МБФ "Українська біржа благодійності", Мала Академія Наук України, Національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Науковий парк "Київська політехніка", Національний університет ім. В. Каразіна в Харкові.

Як зазначає ініціатор проекту пан Міхаль Боні, Посол Європейського Парламенту 2014-2019 років скликання від Польщі: «Це - конкретна допомога Україні з нашого боку, і ми сподіваємося, що така співпраця буде довгостроковим. ... Технічне та інформаційне напрями дуже популярні в наших державах, і ми вирішили об'єднати наші можливості, зміцнити внутрішній потенціал держав ». Важливою умовою успіху є об'єднання спільних зусиль двох країн: України та Польщі. Це допоможе не тільки зміцнити внутрішній потенціал, підтримати нашу молодь, а й показати прекрасний приклад особистої ініціативи.