AVentures приєдналися до «Sikorsky Challenge»

aventures-capital.png

У вівторок, 22 липня відбулася зустріч керівництва Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут», Наукового парку «Київська політехніка» та бізнес-інкубатора «Sikorsky Challenge» з керівництвом інвестиційного фонду AVentures.

AVentures Capital (www.aventurescapital.com) - це фонд, що інвестує в компанії на стадії росту, а також ранній стадії свого розвитку. Фонд управляється серійними підприємцями і досвідченими професіоналами в галузі інвестування. AVentures Capital розглядає інвестиційно-привабливі проекти в СНД, в основному з України та Росії.

Засновником AVentures Capital є серійний підприємець і венчурний інвестор, випускник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» - Андрій Колодюк, який був її єдиним інвестором з 2000 по 2011 рр.

Окрім Андрія Колодюка на зустрічі був присутній керуючий партнер і СЕО AVentures - Євген Сисоєв. Професіонал в області інвестицій і підприємець. Євген є основним ідеологом і рушійною силою нового венчурного фонду AVentures.

Результатом переговорів стала домовленість про активну участь AVentures як у Всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» (www.startup.kpi.ua), так і у всій екосистемі «Sikorsky Challenge», яка включає в себе школу стартапів «Sikorsky Challenge», бізнес -інкубатор «Sikorsky Challenge», а також інноваційно-технологічну середу «Sikorsky Lab».

Подальше бажання співпрацювати сторони закріпили договором «Про стратегічне співробітництво», підписаний 23 липня 2014р.