Стартап Школа. Робота триває!

30 липня 2014 в КПІ відбулася зустріч з керівниками інвестиційного фонду AVentures, на якій були представлені два стартапа бізнес-інкубатора «Sikorsky Challenge»

-  TechnoEyes - система на основі мобільних додатків для розробки маршрутів руху, яка допомагає людям зі слабким зором орієнтуватися в просторі

MYOG - пристрій для розпізнавання рухів кисті та передпліччя. Прилад може бути використаний для інтерактивної взаємодії з мобільними учтройствамі, що дозволить використовувати нові можливості в управлінні іграми і додатками.

Представлені стартапи були розроблені командами учасників першого випуску Стартап Школи Sikorsky Challenge (детально про команди і їх проектах)

AVentures Capital (www.aventurescapital.com) - це фонд, який інвестує в компанії на стадії росту, а також на ранній стадії свого розвитку. Фонд управляється серійними підприємцями і досвідченими професіоналами в сфері інвестування. AVentures Capital приймає до розгляду і працює з інвестиційно-привабливими проектами країн СНД. На презентації стартапів інвестиційну компанію представляли Андрій Колодюк - серійний підприємець і венчурний інвестор, випускник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та НТУУ «Київський Політехнічний Інститут», і Дмитро Охрімчук - фахівець в галузі інвестицій та розвитку високотехнологічних проектів.

Зустріч пройшла, як говорили в радянські роки, в теплій і дружній обстановці :) і вдалася у всіх сенсах.
Хлопці зайвий раз відточили свою майстерність в презентації та в умінні знаходити переконливі відповіді на несподівані запитання інвесторів. Інвестори, у свою чергу, підказали хлопцям ті напрямки в реалізації їх старапов, які зроблять проекти ще більш фінансово-привабливими для інвестора.
Про конкретні результати зустрічі говорити поки рано. Це був перший етап "знайомства". Попереду ще багато зустрічей, обговорень, роботи. Але перший крок зроблено і це дуже важливо.
А тепер вперед і тільки вперед! Бо дорогу осилить той, хто йде!

Джерело http://www.startup.org.ua/