Інноваційна інфраструктура Наукового парку

Шановні колеги!

КПІ та Науковий парк працюють над створенням інноваційної інфраструктури, яка буде складатися з низки лабораторій прототипування та інноваційної майстерні. В результаті чого вчені, аспіранти та студенти КПІ зможуть проводити необхідні експерименти, спрямовані на доведення проекту до передкомерціалізаційної стадії і в лічені дні створювати прототипи своїх інноваційних продуктів, розвитком яких займеться Науковий парк, бізнес-інкубатор, низка венчурних та інвестиційних фондів, інші елементи інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge. Всі елементи вищеописаної інфраструктури будуть розміщені в 6-му корпусі.

Для того, щоб вищеописана інфраструктура максимально відповідала Вашим потребам, просимо Вас заповнити опитувальну анкету: розкажіть, чим займається ваша кафедра / команда останнім часом (рік-два), в яких областях є найбільший потенціал для створення інноваційного продукту (який залучить інвестиції), яке обладнання Вам необхідно і т.п.

Натисніть, щоб заповнити форму