Зірка PokerStars, Євгеній Качалов, заіцікавився стартапами Sikorsky Challenge

Звезда Pocker StarsНаприкінці квітня до нашого університету завітав один з найвідоміших гравців у покер, зірка Poker Stars, успішний бізнес-стратег Євгеній Качалов. Він зустрівся з генеральним директором Наукового парку «Київська політехніка» Ярославом Кологрівовим.
Відбулася розмова про можливості інвестування у проекти Наукового парку та перспективні стартапи Sikorsky Challenge.
Євгеній Качалов навчався в школі бізнесу «Stern School of Business», де опанував бізнес-науки. Можливо, саме це допомогло йому досягти успіху в стратегії гри у покер. Адже на його рахунку низка перемог в міжнародних покер-турнірах.
Качалов серйозно зацікавився інноваційним проектом Sikorsky Challenge, його стартап-школою та її випускниками. Він планує співробітництво з Науковим парком, зокрема залучення інвесторів до співпраці у нових проектах.