Кращому музею КПІ - бути!

В рамках першого інтерактивного освітнього фестивалю для дітей та підлітків «Арсенал Ідей», який відбувся 27-31 травня 2015 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», Державний політехнічний музей НТУУ «КПІ» та новаторський проект Polyteco Science City оголосили про створення кращого політехнічного музею країни.

Фестиваль «Арсенал Ідей: ЗМІНЮЄМО СВІТ!» об’єднав та продемонстрував найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, ефективність використання нових форм навчання та широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Проект покликаний заохотити підлітків і дітей до пізнання, наукової та винахідницької творчості, поширити знання про мистецтво, науку, винаходи та інновації України

У фестивалі взяли участь найвідоміші компанії та освітні організації, які демонстрували свої напрацювання, винаходи та цікаві наукові експонати. Серед них був представлений і Державний політехнічний музей КПІ.

В рамках Простору Музеїв на фестивалі Політехнічний музей КПІ представив різноманітні технічні надбання – від моделі першого літака до сучасного гелікоптера, від механічної обчислювальної машинки до перших розробок компанії Apple. Дітлахи із задоволенням вивчали експонати та намагалися ними користуватися. Дорослі також не залишилися байдужими до експозиції.

Це стало можливим завдяки підтримці НТУУ «КПИ» в особі ректора Михайла Згуровського, Наукового парку «Київська політехніка», проекту Polyteco Science City, Керуючої компанії iLandMgt та її директора Богдана Андрійцева.

Також Музей КПІ запропонував всім відвідувачам експозиції та інтерактивних екскурсій долучитись до ідеї створення сучасного інтерактивного Політехнічного музею на території КПІ та наукового міста Polyteco Science City.

В чому привабливість ідеї?
● Музеї – змінюють світ.
● Музеї – змінюють якість життя.
● Сучасний технічний музей – дивиться у майбутнє.

Протягом п’яти днів «Аресналу Ідей» ініціатива була підтримана більш ніж тисячею учасниками фестивалю, підписана петиція до керівництва НТУУ «КПІ», міста та країни.
Ознайомитись з ідеєю та долучитись до неї можна на сторінці http://polytecosciencecity.com/museum/.

Наталя Володимирівна Пісаревська, директор музею:
«Сьогодні в колекції музею знаходяться більш ніж 20 тисяч експонатів та колекція постійно зростає завдяки НТУУ «КПІ», науковим товариствам України та інших країн, вітчизняним підприємствам та міжнародним технологічним компаніям, а також активній участі в житті музею меценатів та волонтерів. Ми будемо раді, якщо талановиті, активні та успішні люди зможуть не тільки бути відвідувачами нашого музею, а й взяти участь в його створенні та роботі на благо суспільства»

В майбутньому музеї можна буде побачити та доторкнутись до всього, що було створено в одному з кращих вузів України — КПІ, є результатом наукової думки людства та працює для суспільства й досі. Для створення кращого Політехнічного музею країни в одному з запланованих корпусів Polyteco Science City вже виділено окреме приміщення.

Ініціатори створення музею сподіваються, що їх творіння буде просвіщати нові покоління та надихати їх на навчання і прагнення до розвитку свого інтелекту. Політехнічний музей, в порівнянні з іншими музеями, цікавий всім без винятку: дітлахам і дорослим, школярам і академікам, місцевим жителям і гостям міста.
Кращому Політехнічному Музею в КПІ – бути!

Підтримай ідею та приєднуйся до створення кращого Політехнічного Музею!