Sikorsky ChallengeУ рамках наукового проекту Фонду Розвитку Науки при Президентові Азербайджанської Республіки, в період з 07.06.2015 р. до 11.06.2015 р. Азербайджан відвідали офіційні представники Національного технічного університету України «КПІ»: генеральний директор Наукового парку «Київська Політехніка» пан Я. І. Кологривов та директор Українського
інституту інформаційних технологій в освіті пані І. Г. Малюкова.

Господарі проекту найбільше часу приділили питанню створення загальноазейбарджанської «StartUP» школи. Цієї теми торкалися на зустрічах із заступником виконавчого директора фонду «IKT» при Міністерстві Зв'язку та Високих Технологій Азербайджану паном А. Байрамов і відповідальним співробітником фонду М. Ганджзаде, директором Фонду Розвитку Науки при Президентові Азербайджанської Республіки паном Е. Бабаєвим, заступником Керівника апарату Міністерства Освіти Азербайджанської Республіки паном Я. Пірієвим, виконавчиим директором Парку Високих Технологій при Міністерстві Зв'язку та Високих Технологій Азербайджану, ректором Генджінського Державного Університету проф. Ю. Юсіфовим.
Крім того, з ректором АзТУ проф. Г. Мамедовим та проректором з міжнародних зв'язків проф. М. Бабанлі було організовано круглий стіл за участю представників «StartUP» школи Азербайджану, під час якого зі своїми презентаціями виступили й представники нашого ВНЗ".
Також гості розглянули проект «SABAH» разом з заступником Керівника апарату Міністерства Освіти Азербайджанської Республіці паном Я. Пірієвим.
У рамках візиту гості відвідали Сумгаїтський Державний Університет, де їх прийняв ректор СДУ проф. Е. Гусейнов і обговорив з ними основні напрямки співпраці між СГУ та НТУУ «КПІ». Також представники «КПІ» відвідали «Парк Високих Технологій» при Міністерстві Зв'язку та Високих Технологій Азербайджану, де їх прийняв виконавчий директор технопарку. Для гостей було підготовлено ​​презентацію про діяльність технопарку, були розглянуті області співробітництва та можливості підтримки Парком Високих технологій створення в АзТУ загальноазербайджанської «StartUP» школи.
Насамкінець гості відвідали місто Генджі, де виступили на конференції, присвяченій створенню в Азербайджані загальнодержавної «StartUP» школи, що проводилася ВНЗ-ми м. Генджі.

Sikorsky Challenge