Лекція голови Fortune Group Джека Швагера «Інвестиційні помилки»

Джек ШвагерВенчурний фонд USP Capital і Стартап школа «Sikorsky Challenge» запрошують на лекцію голови Fortune Group Джека Швагера «Інвестиційні помилки» 1 жовтня 2015 р.

1 жовтня 2015 року для студентів, аспірантів НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ відбудеться безкоштовна лекція від відомого трейдера, автора гучних фінансових бестселерів «Маги ринку від хедж фондів», «Біржові маги» і «Нові маги ринку» Джека Швагера.
Джек Швагер – керуючий директор та голова альтернативної компанії по управлінню активами Fortune Group. Один із останніх проектів пана Швагера – це платформа FundSeeder, яка спеціалізується на пошуку перспективних трейдерів.
Крім того, Джек Швагер бере активну учать у проведенні семінарів, присвячених фундаментальному та технічному аналізу. Своїм лектором його хочуть бачити безліч бізнес-шкіл Європи та Америки. Він викладає для майбутніх магістрів ділового адміністрування та економіки.
В ході лекції для українських студентів Джек Швагер поділиться з майбутніми професіоналами порадами інвестиційних експертів світового масштабу, розкаже про неефективність гіпотези досконалих ринків і неправильний розрахунок ризиків в інвестуванні.
Лекція «Інвестиційні помилки» відбудеться 1 жовтня 2015 року в 16.00 за адресою: просп. Перемоги 37, 1 корпус (Зал Вченої ради).