Міжнародний форум інвесторів "Sikorsky Challenge 2015" “ПРАКТИКА ПАРТНЕРСТВА В ІННОВАЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ”

Міжнародний форум інвесторів

"Sikorsky Challenge 2015"

“ПРАКТИКА ПАРТНЕРСТВА В ІННОВАЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ”

В рамках проведення Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015» 13 жовтня 2015 року відбувся Міжнародний форум інвесторів «Практика партнерства в інноваційній діяльності». Форум зібрав представників венчурних, інвестиційних і благодійних фондів та багатьох інших відомих інвесторів.

Форум розпочався привітальними словами ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського.

Після цього гостей привітав засновник та президент hi-tech холдингу KM Core Євген Уткін.

Також з привітальними словами виступив Вік Корсун, голова міжнародного журі «Sikorsky Challenge 2015», заступник виконавчого директора Українського науково-технологічного центру (США).

На форумі був присутній ректор Азербайджанського державного університету нафти і промисловості Мустафа Бабанли, який теж привітав гостей.

З промовою виступив спеціальний гість зі Сполучених Штатів, керуючий директор «Innovarium Ventures», викладач Стенфордського університету Бертон Лі.

Перед гостями також виступив Володимир Гнат, партнер інвестиційної компанії «ILand Management».

З промовою «Досвід побудови інноваційної екосистеми» виступив Михайло Рябоконь, операційний директор СОО Noosphere, США.

Першу частину форуму завершив виступ Володимира Рисухіна, президента ТОВ «Технології природи».

Після невеликого кава-брейку з пресою, розпочалася друга частина Міжнародного форуму інвесторів, яка являла собою панельну дискусію під назвою «Практика інноваційних екосистем: конкуренція та/чи партнерство».

Модераторами панельної дискусії виступили Ігор Пеєр (Ізраїль) та Ігор Шойфот (США).

В панельній дискусії взяли участь:
1. Катерина Дегтяр (директор «Startup Grind», Київ).

2. Максим Плахтій (інвестор, власник агентства karabas.com).

3. Михайло Скричевський (стартап «Luciding»).

4. Ліза Воронкова (стартап «FORCE»).

5. Андрій Коноваленко (стартап «CamTouch»).

6. Олександр Тулько (директор USP Capital Ventures).

7. Михайло Рябоконь (СОО Noosphere, США).

8. Олександр Кардаков (голова наглядової ради компанії «Октава Капітал», засновник компанії «Інком»).

9. Бертон Лі (керуючий директор «Innovarium Ventures», викладач Стенфордського університету, кафедра Європейського підприємництва та інновацій (США).
10. Юріко Хорват (директор з технологій «1776»).
11. Джорж Гамота (президент ITRI, Inc. and STMA, LLC DBA Science & Technology Management Associates).
12. Бен Літтауер (засновник, президент і головний технічний директор «Baranof Software»).
13. Катерина Маннік (директор «Launchpad Venture Group», член ради «CRDF Global»).
14. Володимир Рисухін (президент ТОВ «Технології природи»).
15. Ярослав Кологривов (генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка»).
16. Богдан Купич (КМ Core, Київ).

Після закінчення панельної дискусії учасники були запрошені на відкриття Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015» і Фінал Конкурсу стартапів.