Введення в дію альтернативної системи опалення

9 жовтня 2008 року за участю Наукового парку «Київська політехніка» у середній школі №12 міста Луцька введена альтернативна система опалення із застосуванням електричного акумулюючего комплексу «Електропік». Споживання електроенергії вночі забезпечує низьку собівартість – у декілька разів нижче собівартості централізованого опалення.

Міський голова міста Луцька Богдан Шиба виступаючи у школі відмітив, що використання електроакумулюючого обладнання є пріоритетним напрямом модернізації систем теплопостачання міста.

Цей інноваційний проект реалізувався Науковим парком "Київська політехніка" та Північно-західним регіональним центром інноваційного розвитку Державного агенства України з інвестицій та інновацій. Корисний досвід впровадження інновацій у сфері енергозаощаджування може бути широко використований.