Інcтрумент для керованої гіпотермії пацієнтів з серцево судинною патологією

Інcтрумент для керованої гіпотермії пацієнтів з серцево судинною патологієюКлючеві слова
Охорона здоровя, обладнання та послуги

Опис
Інструмент для керованої гіпотермії представляє комплект одноразового витратного матеріалу жилета для гіпотермії у складі системи зігрівання/охолодження пацієнта, що дозволяє збільшити термін життєздатності тканин срця і мозку при гострих інфарктах міокарда та порушеннях кровообігу.

Новизна інновації:
1. Дозволяє нормалізувати гомеостаз, знизити споживання кисню, поліпшити роботу серця;
2. Зменшити зону пошкодження мозкової тканини при ішемічних інсультах;
3. Знизити можливість виникнення ранової інфекції;
4. Підвищити виживання, а також знизити число негативних неврологічних проявів у пацієнтів, які перебувають у відділеннях реанімації.

Опис проблеми:
Для пацієнтів, які перебувають у відділеннях реанімації, застосування інструменту керованої гіпотермії підвищить їх виживання, а також зменшить число негативних неврологічних проявів під час реабілітації.

Стадія розробки:
Прототип з успішними лабораторними випробуваннями

Потенційні споживачі, ринки:
Потенційним користувачем інструментів для керованої гіпотермії є ДУ Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.