Семінар «Луганська область: інвестиційний клімат та потенціал регіону»

 Луганська область.JPG

2 лютого 2011 року у Бізнес-центрі «Горизонт-Парк» відбувся семінар на тему: «Луганська область: інвестиційний клімат та потенціал регіону». Організаторами заходу стали Регіональне агентство сприяння інвестиціям спільно з Американською Торговою палатою в Україні при підтримці Луганської обласної державної адміністрації.

Метою заходу стало представлення Луганської області як надійного стратегічного партнера для розвитку взаємовигідних економічних відносин та презентація інвестиційного потенціалу регіону.

У зустрічі та презентаціях взяли участь керівники Луганської облдержадміністрації та бізнес-структур Луганщини, а також представники великих іноземних та спільних компаній.

Керівники підприємств регіону презентували проекти інноваційного сектору та реальних галузей економіки (сільське господарство, теплоенергетика, машинобудування. З боку НТУУ «КПІ» та Корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» були присутні Ректор, Президент Наукового парку М.З. Згуровський та генеральний директор Наукового парку В.С. Камаєв. Згуровський М.З. мав слово та представив широкій аудиторії проривні розробки науковців НТУУ «КПІ» та Наукового парку.

Особливу зацікавленість викликали пропозиції щодо вирішення реальних проблем водоочистки та водопостачання населення та підприємств України, особливо її Східного регіону.

Одним з результатів зустрічі стала домовленість про підтримку влади та бізнесу і підписання меморандумів про співробітництво у вирішенні такого важливого для регіону питання, як очистка води та забезпечення регіону якісною питною водою.