Компанія СКМ розпочала реалізацію третього сезону проекту FormulaS

 Кучеренко.JPG

FormulaS – це цикл майстер-класів якісно нового рівня від топ-менеджерів Групи СКМ для студентів партнерських університетів.

Наступний майстер-клас відбудеться у НТУУ «КПІ» 11 травня 2011 року на тему: «Перші кроки на шляху до успішної кар’єри».

Доповідач: Олександр Кучеренко, в.о. директора з управління персоналом ДТЄК.
Місце проведення: НТУУ «КПІ», зала Вченої ради.
Реєстрація: 14:15, початок 14:30.
Умови участі: участь у майстер-класі безкоштовна.
Анонс:

Стати співробітником великої компанії з гучним ім’ям мріє чи не кожен випускник вузу. Але бажання, навіть підкріплене вивченням матеріалів в Інтернеті з порадами про те, як підготувати резюме та пройти співбесіду, - ще не гарантія успішного працевлаштування.

Олександр Кучеренко, керівник дирекції з управління персоналом однієї з провідних українських компаній, допоможе поглянути на проблему «з іншого боку барикад». На основі реальних прикладів зі своєї практики він розповість, чого очікує hr-менеджер компанії від майбутнього співробітника, як підготуватися до зустрічі з потенційним роботодавцем і справити на нього гарне враження, навіть якщо у Вас поки що скромний досвід роботи. І головне – як з перших днів роботи закласти основу майбутньої успішної кар’єри.