Крим - приклад для наслідування

3.06.11-крымская конференция.JPG

3 червня в Лівадійському палаці президент України Віктор Янукович провів засідання Ради регіонів. У засіданні взяли участь голова Верховної Ради України Володимир Литвин, члени уряду України, голова Ради міністрів автономії Василь Джарти, голови регіональних адміністрацій.

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти підкреслив, що стимулювання інноваційної промисловості та альтернативної енергетики є одним з найважливіших напрямів розвитку автономії.

- Ми впевнені, Крим став на шлях інвестиційно-інноваційного розвитку та заклав фундамент для перетворення структурних змін економіки в основу стабільного прогресу регіону, - сказав Василь Джарти. - Крим буде послідовно і активно брати участь у системній модернізації нашої держави.

Кримський прем'єр подякував главі держави за підтримку в розвитку півострова і звернувся до президента з проханням «дати доручення Кабінету міністрів України у стислі терміни прийняти рішення про затвердження програм «Вода Криму» та «Розвиток транспортно-дорожнього комплексу» та забезпечити їх фінансування.

Микола ФІЛІППОВ, Фото Олега ТЕРЕЩЕНКА

Джерело: Сайт газети «Кримська правда» http://www.kp.crimea.ua/newspapers/2011/06/04/krym---primer-dlya-podrazh...