Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів з призовим фондом 160 тис. грн.

Увага! Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів з призовим фондом 160 тис. грн.

З 20 травня по 18 жовтня, з метою популяризації винахідницької та інноваційної діяльності серед вітчизняної молоді, студентів, аспірантів, наукової спільноти та технологічних підприємців України та надання допомоги у практичній реалізації результатів цієї діяльності, буде проведено Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів.

Фестиваль проходить у три етапи:

Етап №1. Подача проектів.
З 20.05.2012 до 20.09.2012 учасники Фестивалю подають свої проекти на розгляд експертної комісії, заповнюючи відповідну форму на сайті www.startup.kpi.ua

Етап №2. Попередній відбір.
З 20.09.2012 до 01.10.2012 експертною комісією відбувається попередній відбір 20-30-ти проектів, які потраплять до фінальної частини Фестивалю. Експертна комісія відкритим голосуванням більшістю голосів приймає рішення щодо визначення кращих робіт. При рівній кількості голосів, голос голови комісії є вирішальним. Засідання експертної комісії вважається легітимним, якщо в його роботі брало участь не менше 2/3 її складу. Після того як буде відібрано необхідну кількість фіналістів, дана інформація буде поширена електронними листами та розміщена на веб-сторінці Фестивалю. За результатами учасникам надсилається повідомлення і запрошення на фінал.

Етап №3. Фінал
Фінал відбудеться 18.10.2012 в залі Вченої Ради НТУУ «КПІ», м.Київ, просп. Перемоги, 37, корп. 1. Кожна із відібраних команд повинна протягом 4-5 хвилин представити свій проект. Команди презентують свої проекти англійською мовою, презентація записується для передачі відеоматеріалів американським експертам, які також увійдуть до складу експертної комісії і візьмуть участь у відборі переможців.

Визначення переможців Фестивалю та їх нагородження
Переможці Фестивалю отримують грошову винагороду у розмірі:
- за перше призове місце – 80 000 грн.
- за друге призове місце – 56 000 грн.
- за третє призове місце – 24 000 грн
Команди переможців отримують можливість пройти тренінги для набуття навичок презентації проектів потенційним інвесторам. Переможці Фестивалю нагороджуються Грамотами Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів.

Фестиваль пройде у рамках співпраці НТУУ «КПІ», «Асоціації інноваторів Україні» та провідних Американських венчурних компаній Кремнієвої долини. Призовий фонд заходу складе 160 тис. грн. Отримати детальнішу інформацію та подати проект можна на сайті http://startup.kpi.ua