Міжнародна конференція IDCEE 2012 (День Інвестора Центральної та Східної Європи 2011. Інтернет-технології та інновації)

Міжнародна конференція IDCEE 2012 (День Інвестора Центральної та Східної Європи 2011. Інтернет-технології та інновації) знову пройде у Києві 18-19 жовтня 2012 року. «День Інвестора Центральної та Східної Європи» (IDCEE, http://idcee.org/) – це міжнародна конференція, покликана стати головною платформою розвитку інтернет-підприємництва в регіоні Центральної та Східної Європи з фокусом на країни СНД.

Метою IDCEE 2012 є об'єднання ідей та знань провідних експертів і стартапів з експертизою та можливостями венчурних інвесторів і бізнес-ангелів, а також організація доповідей, панельних дискусій, конкурсу стартапів, зустрічей з експертами світового масштабу.

Конференція не має аналогів в Україні і стала обов'язковою для відвідування щорічною подією, цікавою для лідерів та інноваторів в області інтернет-технологій по всій Центральній та Східній Європі.

Інформаційними партнерами і спонсорами IDCEE є провідні ЗМІ Інтернету, які висвітлюють високотехнологічну галузь - East-West Digital News, Mashable, TechCrunch Europe, Thefunded.com, TheNextWeb, та багато інших.
Інвестиційні фонди, що підтримали IDCEE в 2011 році, включають ABRT, B-to-v, Catagonia Capital, EDventure, eVenture Capital Partners, Fast Lane Ventures, Intel Capital, Mangrove Capital Partners, Russia Partners, Russian Venture Company, Seedcamp microseed fund, Ventech Capital та багато інших.

Більш ніж 2000 учасників з 35 країн світу, 30 сесій, більше ніж 50 спікерів, 150 кращих стартапів із 16 країн, 200 інвесторів з усього світу, 20 провідних глобальних венчурних фондів, з капіталом в 20 млрд. дол.. - така у цифрах IDCEE 2011, конференція, що увійшла в ТОП-5 європейських конференцій Інтернет тематики.
Конференцію висвітлювали журналісти та блогери з країн Східної Європи (таких як Росія, Білорусь, Угорщина), та з країн центральної Європи (таких як Англія, Голландія, Німеччина). Всього 14 сюжетів було присвячено конференції на телебаченні, вийшло 12 статей в друкованих виданнях, включаючи Форбс, і 287 статей було надруковано в Інтернеті. Всього Конференцію відвідали близько 100 журналістів.