Інвестиції в "зелене" майбутнє Сан-Франциско - Київ - Москва - Астана

26 липня в бізнес-інкубаторі Happy Farm відбудеться телеміст з одним з найвідоміших венчурних інвесторів світу Джоном Дорріт на тему: Інвестиції в "зелене" майбутнє Сан-Франциско - Київ - Москва - Астана

Шановні друзі!

В рамках відкриття бізнес-інкубатора Happy Farm 26 липня 2012 відбудеться грандіозний телеміст з одним з найвпливовіших венчурних капіталістів світу Джоном Дорріт (John Doerr), партнером венчурного фонду Kleiner Perkins Caufield & Byers (США).

Разом з Вами і Джоном Доррітом ми обговоримо: Що таке "зелені" технології? Як завдяки їм зміниться світ через 15 років? Як "зелені" технології впливають на індустрію в розвинених і країнах, що розвиваються? Чи їм місце на ринках України та СНД? Як турбота про екологію здатна змінити звичний хід речей і принести величезні прибутки? Які основні тренди в екологічно відповідальному бізнесі? Хто заробляє на "зелених" технологіях?

Організаторами трансляції телемосту в Києві є бізнес-інкубатор Happy Farm і венчурний фонд Bright Capital (Росія).

Учасники заходу - експерти з України, Казахстану і Росії, представники громадських організацій, інститутів розвитку, венчурних фондів та консультаційних компаній.

Також наша зустріч - це Ваша перша можливість побувати в новому українському бізнес-інкубаторі Happy Farm. Ми з задоволенням розповімо Вам про можливості роботи в інкубаторі і про те, як у нього потрапити. Ми покажемо Вам майданчики, які незабаром можуть стати місцем для розвитку Ваших проектів, майданчиком для Вашого спілкування, навчання і відпочинку, а також піднімемо разом з Вами келих за успіх у Ваших і наших починаннях!

Зустріч розпочнеться о 16:00 за київським часом і пройде в бізнес-інкубаторі Happy Farm за адресою: вул. Лесі Українки, 14, село Щасливе (7 км від Києва в сторону Борисполя). Час закінчення офіційної частини: 19:00. Для всіх бажаючих передбачається трансфер від ст.м. Харківська.

Реєстрація обов'язкова. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGRKNUY0eDZaY0pxMGN...

До зустрічі в Щасливому!