Commercialization reactor та бізнес-ангел Микола Адамович

26 липня 2012 в конференц-залі УНТЦ відбулася зустріч команди Наукового парку «Київська політехніка» та бізнес-ангела - ідейного натхненника проекту Commercialization Reactor, керівником компанії Virtual CEO Миколи Адамовича.

В ході зустрічі М.Адамович інформував присутніх про те, що ідея проекту полягає в тому, щоб використати потенціал латвійських підприємців для просування в Європу нових технологій, розроблених вченими з СНД. Завдання таких "реакторів" - звести разом бізнесменів і авторів інноваційних розробок. Підсумком співпраці мають стати спільні підприємства.
Як розповів Микола Адамович, допомогти сторонам знайти один одного – це лише пів справи. Потрібно також вирішити питання з фінансуванням. Микола Адамович, сам є бізнес-ангелом, каже, що він спільно з деякими своїми колегами відразу надає на певних умовах, які обумовлюються індивідуально, невеликі суми (до 10 тис. євро) на первісну розкрутку утворених на "реакторах" пар "вчений + бізнесмен". Головні вимоги - щоб бізнесмен був "адекватним", мав чітке уявлення про те, як він буде просувати розробку, щоб з ним в команді працювали кваліфіковані експерти і, нарешті, щоб у нього були в наявності і власні вільні кошти.