Телеміст з Джоном Дорром та відкриття бізнес-інкубатора Happy Farm

Команда Наукового парку «Київська політехніка» в рамках відкриття бізнес-інкубатора Happy Farm 26 липня 2012 року відвідала телеміст з одним із найвпливовіших венчурних капіталістів світу Джоном Дорром (John Doerr), партнером венчурного фонду Kleiner Perkins Caufield & Byers (США).

В ході телемосту з Джоном Дорром були обговорені питання: Що таке "зелені" технології? Як завдяки їм зміниться світ через 15 років? Як "зелені" технології впливають на індустрію в розвинених країнах та країнах, що розвиваються? Чи є їм місце на ринках України та СНД? Як турбота про екологію здатна змінити звичний хід речей і принести величезні прибутки? Які основні тренди в екологічно відповідальному бізнесі? Хто заробляє на "зелених" технологіях?
В цілому захід вийшов досить цікавим та інформативним. Вкотре команда Наукового парку переконалася в тому, що знаходиться на правильному шляху, коли у своїй роботі особливу увагу приділяє «зеленим» технологіям і технологіям енергозбереження.
Користуючись нагодою хочемо привітати з відкриттям наших колег з Happy Farm, побажати їм цікавих івентів, «головастих» команд та процвітання! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!