Оголошено десятий ювілейний Всеукраїнський конкурс «МОЛОДИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ - 2012»

header.jpg

Метою конкурсу є виявлення найкращих молодих підприємців у трьох номінаціях: «Бізнес-початок», «Малий бізнес» та «Середній та великий бізнес» та популяризація ідей підприємництва серед молоді. До участі у конкурсі залучаються підприємці віком до 35 років, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці; є керівниками юридичних осіб-суб’єктів підприємництва. Основним критерієм відбору переможців є не лише фінансова успішність їх бізнесу, а й його соціальна відповідальність. Заповнити заявку на участь у Конкурсі можна до 20 жовтня 2012 року на сайті WWW.KMPR.COM.UA

Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий підприємець року – 2012» буде підведено 20 жовтня 2012 року. Наразі зараз відбуваються регіональні відбірні етапи конкурсу. Церемонія нагородження за участі відомих бізнесменів, громадських діячів, представників органів державної влади відбудеться у конференц-залі Торгово-промислової палати України 24 жовтня 2012 року б 11-00. На заході очікується біля 70 фіналістів регіональних етапів конкурсу, переможці минулих років, представники преси та запрошені гості. В рамках заходу буде проведено освітній захід для підприємців, представлено ретроспективу минулих років, захід закінчиться святковим фуршетом.У минулому році організатори розглянули заявки більш ніж від 700 молодих підприємців з усіх регіонів України. Церемонія нагородження традиційно відбувалася у місті Києві. В «Українському Домі», в оточенні підприємницько-промислової спільноти, молоді бізнесмени отримали почесні відзнаки з рук Президента Українського союзу промисловців та підприємців, народного депутата України Анатолія Кінаха.

Переможцями по номінаціям стали: фізичні особа-підприємець Олександр Задерей (м. Херсон) у номінації «Бізнес-початок». У номінації «Малий бізнес» перемогу здобув Олексій Мельник (м. Київ). Він очолює ТОВ «Вікадо», що є авіаційною ремонтною станцією. Андрій Медвєдь (м. Київ) переміг у номінації «Середній та великий бізнес». Очолювана ним компанія «Контент ТВ» займається дистриб`юцією телерадіопрограм.