Підписання договору про партнерство з ATON Group

IMG_0300[1]_0.JPG
IMG_0307[1]_0.JPG

10 червня 2013 року в КПІ відбулася зустріч керівництва КПІ та Наукового парку «Київська політехніка» з керівництвом ATON Group.
ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. У 1999 році завод починав свою діяльність як оператор українського ринку теплотехніки, зосередивши в своєму корпоративному портфелі акції декількох заводів України. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.
Під час зустрічі були підняті питання щодо співпраці в галузі проведення спільних науково-дослідних робіт, спільної участі у масштабних проектах з модернізації комунальної теплоенергетики України та ін. В результаті було підписано договір про стратегічне партнерство.