Безкоштовний тренінг для учасників конкурсу «Sikorsky Challenge 2013»: «Підготовка інноваційних проектів. Залучення потенційних інвесторів» !

Шановні учасники фестивалю «Sikorsky Challenge 2013»!

Запрошуємо Вас пройти безкоштовний тренінг «Підготовка інноваційних проектів. Залучення потенційних інвесторів» для участників1 конкурсу, який пройде 22-23 серпня 2013 року в НТУУ «КПІ».

Цей тренінг створений з метою підготовки ефективного представлення потенційним інвесторам складних, високотехнологічних проектів, технологічних інновацій, інноваційних бізнес-ідей.

Тренінг дозволить представляти власний інноваційний проект з точки зору інвестора і його інтересів. У процесі навчання Ви навчитеся розуміти особливості інвестиційного процесу, методологію впровадження інновацій, передових технологій у будь-який бізнес-діяльності на основі проектного підходу, ідентифікувати зацікавлені сторони проекту та отримайте навички успішної роботи з ними.

У результаті навчання учасники тренінгу:

- дізнаються, що таке концепція проекту, її структуру;

- отримають навички правильної розробки концепції інноваційного проекту;

- дізнаються про розробку інвестиційних документів і вимог до них;

- сформують практичні навички підготовки ефективних і наочних презентаційних матеріалів, які містять складні технічні викладки та іншу складну для сприйняття інформацію;

- підготують презентацію проекту відповідно до критеріїв оцінювання міжнародного експертного журі Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013».

Тренер Люшенко Л.А.

Режим навчання Очний тренінг - 2 дні, з 9-00 до 17-30.

Місце проведення НТУУ «КПІ», проспект Перемоги, 37, 1 корпус, енергокрило, оф.40, ауд.4.

Керівник тренінгу: Інна Геннадіївна Малюкова

Тел. (+38 044) 4068108

Email: malyukova@udec.ntu-kpi.kiev.ua

1 Взяти участь у тренінгу можуть тільки автори проектів (до 2-х учасників від команди), які подали свої проекти для участі у фестивалі «Sikorsky Challenge 2013» до 20.08.2013.